وب سایت اسکواش ایران

www.IranSquash.com

وب سایت اسکواش ایران به عنوان اولین وب سایت رسمی و تخصصی اسکواش ایران در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد. در آن زمان وب سایت اسکواش ایران تنها وب سایتی بود که به بررسی مسائل و اخبار اسکواش می پرداخت .

در آن زمان با توجه به اینکه اسکواش به اندازه حال، در تمامی زمینه ها گسترده نبود وب سایت اسکواش ایران علاوه بر اخبار اسکواش در ایران و جهان به بررسی و نیز آموزش رشته از زوایای مختلف نیز می پرداخت.

پس از چند سال، فعالیت این وب سایت به دلایل مختلف موقتا قطع گردید اما پس از مدتی مجددا فعالیت خود را با همان مدیریت از سال ۱۳۸۶ با نگرشی کاملاً متفاوت و حرفه ای تر، مجدداً آغاز کرد.

نگاه دقیق و منتقدانه به مسائل روز اسکواش، گفتار صریح و بدون غرض، استفاده از نویسندگان متخصص و کاملاً آشنا به اسکواش، ایجاد فضای کاملا آزاد برای ارئه نظرات و انتقادات علاقمندان به رشته، به روز بودن اخبار و نگاه نو و علمی به تمامی مسائل روز اسکواش باعث بالا رفتن بی‌ سابقه آمار بازدید این وب سایت گردید تا جائی‌ که تصمیم به سرمایه‌گذاری جهت حرفه‌ای تر کردن قالب و امکانات وب سایت گرفته شد.

امروز سایت جدید اسکواش ایران به عنوان قدیمی‌‌ترین وب سایت اسکواش کشور افتخار آن را دارد تا در زمینهٔ اطلاع رسانی صحیح و ایجاد ارتباط مخاطبان عزیز با قهرمانان، مربیان، مسوولین و دیگر شخصیتهای شناخته شدهٔ اسکواش همچنان خدمتگزار اسکواش کشور و علاقمندان به رشته باشد.