مزایای وب سایت

با پیشرفت سریع فن آوری اطلاعات و گسترش شبکه اینترنت و افزایش کاربران آن ، امروزه داشتن یک وب سایت، جزئی از نیازهای اولیه و استاندارد هر واحد تجاری محسوب می شود. شرکت های تجاری به منظور معرفی خود و ترویج کالاهایشان از مزایای این رسانه قدرتمند بهره می برند. شما هم می توانید از این امکان استقاده کرده و

بسادگی در کنار مخاطبینتان باشید : مخاطبین شما برای کسب اطلاع از خدمات و محصولات شما تنها کافیست آدرس ایترنتی شما را بدانند تا بتوانند از هر مکان و در هر زمانی با شما ارتباط برقرار کرده و از مزایای خدمات شما بهره مند شوند.

مرزهای جغرافیایی را بشکنید : مهم نیست موقعیت فیزیکی شما و دفتر کارتان کجاست ، شما می توانید مخاطبین خود را در هر شهر یا کشوری هدف قرار داده و خدمات و محصولات خود را به آنها عرضه کنید.

۲۴ ساعته فعالیت کنید : وب سایت شما در هر زمانی از روز باز است حتی اگر شرکت شما بسته باشد .

از حداکثر زمان پرسنل خود استفاده کنید : روزانه چه مقدار از زمان شما و پرسنلتان صرف پاسخگویی به مشتریان در مورد مسایل روتین و متداول می شود؟ وب سایت شما می تواند به این سوالات مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند.

نامحدود و با هزینه کم تبلیغات کنید : داشتن وب سایت به تنهایی بک فعالیت تبلیغاتی محسوب نمی شود ولیکن می تواند پایگاهی برای گسترش فعالیت های تبلیغاتی شما با کمترین هزینه باشد.

در هزینه های پست و چاپ صرفه جویی کنید : هر بار که محصولات شا ارتقا پیدا می کنند یا سیاست های تبلیغی خود را گسترش می دهید ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشور ها ، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید. این هزینه ها اجتناب ناپذیرند و گزاف ، در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد ، در عین حال که گسنره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

نشان تجاری خود را تثبیت کنید.

ارتباط خود را با مخاطبین خود مستحکم کنید

استفاده از این امکانات و بهره بردن از مزایای یک وب سایت مختص شرکت های تجاری نیست ، هنرمندان ، پزشکان ، معلمین ، حقوقدانان ،خبرنگاران ، متفکران و دیگر افراد جامعه هم می توانند در کنار مزایای مالی و تبلیغی، از وب سایت شخصی خود، برای اشاعه فرهنگ ، بهبود فعالیت حرفه ای و ارتباط با مخاطبین خود استفاده کنند. به عنوان نمونه یک هنرمند برای نمایش آثار خود و بررسی بازخورد آثارش می تواند با ارایه آنها در وب سایت شخصی خود ، مستقیما با مخاطبینش ارتباط برقرار کرده و از بازخورد آنها در میان مخاطبینش مطلع شود.

ما در گروه فیال با افتخار آماده ارایه خدمات طراحی و توسعه وب سایت متناسب با نیازهای شما هستیم و قدم به قدم در پیشرفت و توسعه وب سایتتان در کنار شما خواهیم بود. دنیای وب دسترسی به اهداف و آرزوهای ما را ساده تر کرده است ، باعث مسرت ماست که بتوانیم این مسیر را برای شما هم هموار کنیم.